Conan + DVD film Barbar Conan Speciální Edice
PC

Štítky: Fantasy, TPS
Kód produktu: 11173
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Speciální kusově omezená edice za akční cenu obsahuje navíc i DVD film Barbar Conan. Více o filmů a jaké bonusy DVD obsahuje se dočtete níže.

  Conan: The Dark Axe

  Stejně jako ve filmové podobě Conana, i zde je příběh tohoto bájného barbarského hrdiny vyprávěn chraplavým hlasem letitého kronikáře, jehož epická řeč vás provede mnoha zeměmi, jimž vládne síla ocele a magie. Navštívíte chrámy, které ukrývají poklady nesmírné ceny, nebo magické předměty neuvěřitelné síly. Jenže stát se bohatým či mocným není pro jednotlivce ani pro skupinu vůbec snadné, neboť poklady stráží stovky děsivých živých i mrtvých přízraků, takže daleko snazší je přijít o život. Jenomže Conana netáhnou ani truhlice plné zlata, ani magické artefakty, nýbrž prostá chuť pomsty. Jde o akční hru viděnou z pohledu třetí osoby s prvky RPG a adventury.

  DVD Barbar Conan Specialni Edice

  Arnold Schwarzenegger mimořádně úspěšně debutuje jako legendární bojovník a hrdina Barbar Conan. Když Conan díky chladnokrevnému vůdci (James Earl Jones) a jeho bandě krutých drancovníků osiří, protrpí své dětství v nemilosrdném otroctví jen proto, aby se z něj nakonec stal gladiátor pro potěšení těch, co jej zajali. Na Dálném východě si zdokonaluje své bojové dovednosti, je volný a začíná spřádat plány na krvavou pomstu masakru vlastních rodičů. Bojovník třímající meč musí rozdrtit své krvežíznivé nepřátele a opovrhovat smrtí. Barbar Conan- akční dobrodružství o odvaze, síle, charakteru a triumfu dobra nad zlem. Disk obsahuje: Interaktivní menu; Přímá volba scén; Komentář režiséra Johna Miliuse a herce Arnolda Schwarzeneggera; Film o filmu; Vynechané záběry; Záběry speciálních efektů; Fotogalerie; Kinotrailer; Poznámky produkce; Biografie herců a filmových tvůrců. Audio Dolby Digital 5.1: anglicky. Titulky: české, anglické, atd.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Hlavni hrdina. Ruzna prostredi a k nim rozdilni nepratele. Komba.
  • Maly pocet zbrani. Mozna starsi grafika. Pouzitelnost nekterych komb.

  Vse co by se dalo ocekavat od tohoto hrdiny. Super rubacka na odreagovani.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • +Bojové arény
  • +Download multipayer
  • +mnoho bojovích kombinací (SUPER)
  • + při smrti možnost vybojovat si zpět svůj život.
  • - některé mise sou temněř nemožné
  • - Hlavní boss nic moc

  Hram je velice záživná a dá se s charakterem dost vyhrát.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.