Civilization VI Bizantium & Gaul Pack - Epic Store
Digital

Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreŠtítky: Středověk, Grand Strategy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8191517
249
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • Tento nový balíček s obsahem přináší Basila II. jako vůdce Byzantionu a Ambiorixe jako vůdce Galů. Byzantská říše si dokáže podmanit nepřátele náboženskou a vojenskou mocí, v čemž ji podporují dvě jedinečné jednotky: loď Dromon a Tagma. Galská horda se soustředí na vojenskou flexibilitu, kterou posiluje páteř kultury a výroby díky své jedinečné čtvrti Oppidum.


  Dodatečný obsah vyžaduje Civilization a některé funkce New Frontier Pass vyžadují Civilization VI Expansion Bundle.


  Obsahuje Byzantskou říši s Basilem II., jedinečnými jednotkami loď Dromon Ship a Tagma a jedinečnou čtvrtí Hippodrome.  • Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Taxis“ dává jednotkám dodatečnou bojovou sílu či náboženskou sílu za každé Holy City konvertované na byzantské náboženství. Byzantské náboženství se šíří při porážce nepřátelské jednotky. Města se svatými místy získají bonusové body Great Prophet.
  • Jedinečná schopnost vůdce: Basilova schopnost „Porphyrogénnētos“ umožňuje jednotkám Heavy a Light Cavalry působit plné poškození vůči městům, které vyznávají stejné náboženství jako Byzantion. Basil získá jedinečnou jednotku Tagma, když objeví Divine Right.
  • Jedinečné jednotky: Byzantion obsahuje dvě jedinečné jednotky.
  • Dromon nahrazuje Quadrireme, má dodatečný dostřel a získává dodatečnou bojovou sílu proti jednotkám.
  • Tagma nahrazuje jednotku Knight a poskytuje okolním pozemním jednotkám dodatečnou bojovou sílu či náboženskou sílu.
  • Jedinečná čtvrť: Hippodrome nahrazuje čtvrť Entertainment Complex, jeho stavba je levnější a poskytuje dodatečné Amenities. Poskytuje jednotku Heavy Cavalry, když postavíte Hippodrome a jeho budovy.


  Rovněž obsahuje galskou civilizaci s Ambiorixem, jedinečnou jednotkou Gaesatae a jedinečnou čtvrtí Oppidum.  • Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Hallstatt Culture“ umožňuje dolům poskytovat menší sousední bonus všem čtvrtím, zabrat nevlastněné území Culture Bomb a poskytovat dodatečnou Culture. Specializované čtvrti nelze stavit vedle City Center a nezískávají sousední bonus od ostatních čtvrtí.
  • Jedinečná schopnost vůdce: Díky schopnosti „King of the Eburones“ získá Ambiorixova civilizace dodatečnou Culture na základě ceny jednotky při vycvičení necivilní jednotky. Kontaktní, protijízdní a střelecké jednotky získají bonusovou bojovou sílu za každou sousední bojovou jednotku.
  • Jedinečná jednotka: Gaesatae nahrazuje jednotku Warrior. Její výcvik je dražší, ale získává dodatečnou bojovou sílu při boji se silnějšími jednotkami a obranou čtvrtí.
  • Jedinečná čtvrť: Oppidum je levnější a dostupné dříve než Industrial Zone a odemyká technologii Apprenticeship, když ho postavíte. Lze ji bránit, má vlastní střelecký útok a získává velký sousední bonus z Quarries a strategických zdrojů.


  Nový herní režim „Dramatic Ages“ (vyžaduje Civilization VI Expansion Bundle)  • Volitelný, specializovaný herní režim s exkluzivními změnami pravidel:
  • Nový režim „Normal“: Civilizace vždy postoupí do období temna či do zlatého věku v každé nové éře, přičemž obojí je silnější než kdy dřív a nahrazují Normal Ages.
  • Nová pravidla: Hráči získají přístup ke speciálním Social Policies namísto Dedications, včetně nových a aktualizovaných Golden Policies a Dark Policies, které nabízejí větší flexibilitu a moc.
  • Nové bonusy Golden Age: Postup do Golden Age s Era Score navíc zvýší tlak na věrnost obyvatel u okolních civilizací.
  • Nové výzvy Dark Age: Chaos Dark Ages může ve městech vyvolat vzpouru!
  • Nové Era Scores: Hráči získávají Era Score dokončením technologií či občanských vymožeností a za povyšování jednotek v boji. (Hráči mohou stále získat Era Score i z Historic Moments.)


  Nové divy světa  • Biosféra. Zvyšuje Appeal ze všech políček Marsh a Rainforest. V rozšíření Gathering Storm posiluje Power a Tourism. V ostatních sadách pravidel poskytuje bonusovou Science za každé políčko Marsh, Rainforest či Woods ve městě, které ji postavilo
  • Diova socha. Poskytuje zdarma vojenské jednotky městu, které ji ovládá, a zvyšuje výrobu protijízdních jednotek.


  Nový skript mapy  • Mapa Highlands je velký region, kterému vládnou kopce a pohoří.


  ©2020 Take-Two Interactive Software a jejich pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


  Tento obsah vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI. Herní režim Secret Societies vyžaduje rozšíření Rise and Fall nebo Gathering Storm. 


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Civilization VI Bizantium & Gaul Pack - Epic Store? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!