Citizen Sleeper
SWITCH

Citizen Sleeper, RPG inspirované Tabletop hrami,  se odehrává se na Erlin's Eye,  zničené vesmírné stanici, která je domovem tisíců lidí snažících se přežít na okraji mezihvězdné kapitalistické společnosti.

Žijte život uprchlého dělníka, který se ocitl na stanici na okraji mezihvězdné společnosti. Inspirujte se flexibilitou a svobodou TTRPG, prozkoumejte stanici, vyberte si své přátele, unikněte své minulosti a změňte svou budoucnost.
Štítky: Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 62127
899
Nákupem získáte 27 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

 • HOĎTE KOSTKOU, SPLŇTE ÚKOL, PŘEŽIJTE

  Hra Citizen Sleeper je inspirována stolními RPG hrami a využívá kostky, hodiny a mechaniky k vytvoření zážitku, který řídí hráč a v němž si vybíráte svou cestu v bohatém a citlivém světě. V každém cyklu si pomocí rozdaných kostek vybíráte, jak naložíte se svým časem. Uzavírejte nebo rušte spojenectví, odhalujte tajemství a unikejte lovcům. Přežijte a nakonec prosperujte, jeden cyklus za druhým, a někdy i proti času!
  Citizen Sleeper
  VYBUDUJTE PŘÁTELSTVÍ
  Na stanici se setkávají postavy ze všech společenských vrstev, které se snaží přežít mezi hvězdami. Záchranáři, inženýři, hackeři, barmani, pouliční prodavači jídla, každý z nich má svou historii, která ho sem přivedla. Vyberete si, komu z nich chcete pomoci, a společně budete utvářet svou budoucnost.
  Citizen Sleeper
  BYLI JSTE STVOŘENI, ABYSTE ZEMŘELI
  Essen-Arp. Jste pro ně jen majetek, další aktivum v portfoliu. Jste produktem zneužívaného systému ve vesmíru, kde se expanze lidstva vyznačuje vykořisťováním a těžbou. Unikněte tvůrcům svého rozkládajícího se těla a určete si vlastní cestu v bohatě vymyšleném, hluboce aktuálním sci-fi světě, který zkoumá myšlenky nejistoty, osobnosti a svobody.
  tabletop RPG
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Citizen Sleeper? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!