Cities: Skylines - Parklife Plus (PC/MAC/LX) DIGITAL
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8460641

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).

  Cities: Skylines – Parklife Plus to je obsáhlé rozšíření přidávající do hry nové zábavní parky, přírodní rezervace, městské parky a zoologické zahrady a také country soundtrack pro lepší náladu. 


  Country Road Radio obsahuje 16 originálních nových skladeb ve čtyřech podžánrech: Appalachian Folk, Bluegrass / Honky Tonk, Nashville Modern Country a Unplugged Country. Rádio vede velký fanoušek Dixieland Delight, žonglující šesti instrumentálními skladbami a deseti originálními vokály.


  Nové hravé rozšíření Cities: Skylines – Parklife dělá vaše město živější díky novým zábavním parkům, přírodním rezervacím, městským parkům a zoologickým zahradám. Vdechněte nový život prázdné zemi díky vlastním parkům a zahradám. Nabízí spoustu nových možností, od horských drah a kempů až po květinové záhony, fontány a plameňáky. Parklife přidává nové způsoby hraní díky zavedení nového nástroje pro vytváření parků a možnostem zvyšování jejich úrovní, které zvyšují hodnotu hodnotu vašeho parku, spolu s pěti novými mapami a množstvím nových objektů.


  Další volnočasové aktivity:

  Parky a rekreace:

  Pomocí nového nástroje pro vytváření parků můžete vytvářet parkové čtvrti tam, kde je zatím jen prázdná půda, a také nové městské služby, jako je údržba parků, které zvyšují štěstí a efektivitu a pomáhají parkům v jejich rozvoji.

  Cihla za cihlou:

  Upravte své město pomocí nových budov a objektů, včetně nové turistické autobusové linky, nových servisních budov, nových unikátních budov, jakými jsou jsou zábavní parky, přírodní rezervace, městské parky a zoologické zahrady a postavte nový královský monument, hrad Lorda Chirpwicka.


  Volná cesta:

  Pprvé v Cities: Skylines můžete stavět budovy vedle stezek v parkových oblastech (a nejen u silnic). Podpěry můžete postavit na libovolném místě v parkových oblastech.

  Zelená se:

  Přetvořte volná místa mezi budovami na živé parky a zahrady.

  Je to jako procházka růžovým sadem:

  Přizpůsobte trasy a nastavte ceny vstupenek pro nové pěší a poznávací zájezdy, mimo jiné pro zlepšení cestovního ruchu.

  Pravidla především:

  K dispozici máte 3 nové městské předpisy a 8 týkajících se parků, abyste si poradili s novými výzvami, takovými jako práva zvířat a regulace týkající se ohňostrojů.


 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Cities: Skylines - Parklife Plus (PC/MAC/LX) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu