Cesta kolem světa za 80 dní
PC

Doporučený věk: Od 12 let
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11453
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  Vsadím se s kýmkoliv o 20 000 liber, že stihnu cestu kolem světa za 80 dní nebo méně; za 1 920 hodin neboli také 115 200 minut. Přijímáte? - Phileas Fogg. 80 dní (80 Days) je nová revoluční adventura z produkce společnosti Frogwares (Sherlock Holmes: Případ stříbrné náušnice). Námětem této hry je nejznámější kniha Julese Verna Cesta kolem světa za 80 dní. Co víte o adventure hrách? Zastaralé problémy s hledáním malinkých bodů (pixel hunting), omezený herní prostor, pekelně těžké a téměř neřešitelné hádanky... časy se mění a je to změna k lepšímu! Hra 80 dní ruší všechna stará pravidla a nastavuje novou a vyšší laťku adventure her. Hlavní rysy hry: podle nejčtenější knihy Julese Verna; pohyb ve 3D prostředí v reálném čase; vysoce detailní 3D grafika, animace oblečení, synchronizace rtů, stíny a částicový systém; nová a neuvěřitelná hratelnost spojující zkoumání, objevování a kradmý pohyb; v průběhu svého dobrodružství se budete muset starat o čas, peníze, odpočinek a jídlo; naprostá interaktivita: můžete mluvit s ostatními postavami, běhat, skákat, lézt, předstírat spánek, jíst a dokonce i dávat úplatky; 100 interaktivních postav; vyberte si požadovanou úroveň obtížnosti: od výletníka až po lupiče; vyzkoušejte si používání různých dopravních prostředků od slonů až po vzducholoď. Hra je v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • 3D grafika,´koly se dají zvládnout pokud máte inteligenci nad 100 IQ,Docela pěkný příběh,Během hry pojedete ve formuly i na slonovy nebo se taky stanete samurajem zveze vás vlak,vzducholoď i loď,Podíváte se do staroegyptské káhiry potom do Bollywoodu(Bombaj) zastavíte se v japonsku a zastřílíte si v san francisku.Tahle hra je podle mě bomba!
  • No někdy je hra nepřehledná a někdy se opravdu musím podívat na návod.A někdy člověk neví co dělat.

  Hra je podle mě dost cool!Nesouhlasím s kolegou který ji prohlásil za kravinu.Je to super adventura př které se zasmějete!Ať žije Phileas Fogg!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • slušná grafika,české titulky
  • složité úkoly

  blbost je ´kravina si to kupovat

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.