Časopis White Dwarf 2024/5 Mega Milestone Issue 500

Od svého prvního čísla v dávných, dávno minulých dobách roku 1977 - ještě předtím, než Warhammer vůbec vstoupil na scénu - nebyl White Dwarf ničím menším než nejlepším hobby časopisem na světě.

Je těžké uvěřit, že se právě nacházíme na prahu jeho 500. čísla, a při této příležitosti vyvěšujeme vlajku a prohlašujeme 500. číslo za jedno z nejlepších, které kdy bylo vytištěno.

Nevěříte tomu? Pojďte nahlédnout, co vás čeká.
Merchandise: Desková hra, Herní příručka, Warhammer Knihy
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Výrobce: Games Workshop
Kód produktu: 60987
Počet stran: 192
Jazyk: angličtina
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Toto číslo má neuvěřitelných 192 stran, což znamená, že je v něm spousta místa pro všechny vaše oblíbené White Dwar články a navíc je tu pořádný kus věnovaný historii tohoto úžasného časopisu.

  Oslavy začínají fascinující dvanáctistránkovou časovou osou, která mapuje významná čísla z jeho 47leté historie, od předchůdce časopisu Owl & Weasel až po současnost.
  Časopis White Dwarf 2024/5 Mega Milestone Issue 500
  Nebylo by to vydání Bílého trpaslíka bez Battle Reportu, ale jak takový milník spravedlivě ocenit? Odehrát brutální kampaň napříč několika hrami a stoly? Představit masivní koaliční armády sdružující několik frakcí dohromady? Udělat 36 stran dlouhou reportáž?

  Pokud jste odpověděli "vše z výše uvedeného", pak dobrá zpráva! The Invasion of Samarkis má veškerou DNA legendárního Battle Reportu - začíná intenzivní akcí Boarding Action a Kill Team na blízko a poté přechází do totální řežby o 3000 bodů ve Warhammeru 40 000.
  Games Workshop časopis
  Po roce neúnavné práce se tým 'Eavy Metal vrací na stránky s monumentálním dílem - vytváří diorámy vhodné na obálku White Dwarf. 'Eavy Metal má za sebou dlouhou historii představování podrobných návodů a malířských ukázek po celou dobu existence časopisu, takže navzdory obrovskému úkolu, který jim byl zadán, vytvořili ne méně než šest neuvěřitelných kompozic.
  časopis o Warhammer
  Mají také kompletního průvodce malováním vlastní kopie zbrusu nové figurky Grombrindal, včetně kompletních směsí barev a technik krok za krokem, které Content Lead Max použil při malování obrázku na krabici.
  Časopis White Dwarf 2024/5 Mega Milestone Issue 500
  Ale co když chcete svého nového White Dwarfa použít na herní desce? Nebojte se - v časopise najdete pravidla pro přenesení Grombrindala na zuřivá bojiště Warhammer Age of Sigmar, Warhammer Underworlds a Warcry.

  A pokud vám to nestačí, v nové povídce Chrise Thurstena zaútočí na nebeský přístav Barak-Thryng Gloomspite Gitze . Když to všechno dáte dohromady, stále ještě nejste ani v polovině všeho, co toto mamutí číslo obsahuje.

  The White Dwarf Bunker je zpět s finále kampaně Bastior Sector, příspěvky z mezinárodní malířské soutěže, novými scénáři pro vaše oblíbené hry a malířskými i herními tipy od profesionálů.

  V tomto čísle se také uzavírá sága Age of Sigmar Tale of Four Warlords, v níž naše čtveřice hrdě odhaluje své sbírky v celé jejich kráse. K tomu všemu je tu dokonce nová mise Boarding Action, v níž se střídají celé poloviny bojiště.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Časopis White Dwarf 2024/5 Mega Milestone Issue 500? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!