Carnival Game Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8248817
999
Nákupem získáte 10 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • Carnival Games opět přinášejí skupinovou zábavu pro celou rodinu! Díky oblíbeným i zcela novým minihrám v jednom balení nabízejí Carnival Games zábavu pro každého, kterou si můžete užít sami nebo až s dalšími třemi hráči. Dělejte homeruny, postavte nejvyšší věž ze sušenek a projeďte se svým koněm cílovou rovinkou. Celkem 20 miniher pohltí vás i vaše přátele, takže budete chtít vyhrávat pořád dokola!
  Vlastnosti:


  ZÁBAVNÉ A ROZMANITÉ KARNEVALOVÉ HRY PRO KAŽDÉHO: Stejně jako na skutečném karnevalu jsou Carnival Games plné napínavých miniher, které můžete hrát pořád dokola. Ke klasickým minihrám jako střílení basketbalových míčů („Swish“) a likvidování nepřátelských klaunů („Clowning Around“) se přidávají zcela nové atrakce jako závody létajících dronů („Light Speed“) a kosmický bowling („Cosmic Strike“). Díky celkem 20 hrám nabízejí Carnival Games úžasnou zábavu pro všechny.
  PARTY PRO VÍCE HRÁČŮ: Užijte si s rodinou a přáteli skutečnou zábavu pravé party s Carnival Games. Lokálně se můžou účastnit až 4 hráči, což ještě zvýší napětí a úroveň soutěže ve všech 20 minihrách. (Poznámka: Podporuje Steam Remote Play)
  HRAJTE, VYHRAJTE, ZÍSKEJTE ODMĚNY: Hrajte hry, získávejte lístky a vyměňte je za nové obleky pro své postavy karnevalových návštěvníků. Oblékněte je podle svého stylu anebo se můžete vyřádit díky bláznivým kloboukům, tričkům a kalhotám.

  ©2020 Take-Two Interactive Software, Inc. 2K, Carnival Games a jejich příslušná loga jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Carnival Game Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!