Call of Duty 2
X360

Štítky: FPS, Světová válka
Kód produktu: 11822
(1x)
 • Hru Call of Duty 2, která je pokračováním cenami ověnčeného titulu Call of Duty, pohání nový proprietární engine, přinášející úchvatnou grafiku, pokročilou technologii umělé inteligence, nejrealističtější týmové boje a zběsilou akci, které se zúčastníte v nových historických kampaních. Hráče čekají příběhy čtyř různých vojáků, jež se musejí dostat z téměř beznadějných situací. Hráči buď mohou sledovat osudy těchto jednotlivců postupně a vžít se tak naplno do jejich rolí, nebo mají možnost procházet boji chronologicky tak, jak šly ve skutečnosti po sobě. Tvůrci se také rozhodli zpracovat bojiště ve větším měřítku, díky čemuž je herní zážitek mnohem realističtější. Vaše družstvo bude plnit velké množství různých úkolů v rozsáhlých lokacích, jimiž vede pokaždé několik různých cest. Samozřejmostí je možnost používání klasických bojových taktik, jako jsou různé obchvaty a další manévry. Velký důraz je kladen na nepozorovaný postup – využití zde najdou jak kouřové granáty, tak i například prach zvířený nad bojištěm. Na chování vojáků budou mít vliv i povětrnostní podmínky, což se projeví například při písečných bouřích v severní Africe nebo sněhových vánicích v Rusku – jen blázen by v takovém počasí vylézal z bunkru.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Opět se můžete zapojit do všech důležitých v této hře jak jinak než pompézně pojatých bitev 2. světové války..

  • Opět hromada zbraní, vozidel pro zpestření a šišek na ustřelení..

  • A opět to budou až na pár čestných vyjímek nám důvěrně známá bojiště..
  • Vlastně žádné změny herního konceptu od minulého dílu. Hra mi spíš připadala jako graficky vylepšený a dlouhý datadisk k jedničce.

  Kdybyste dostali za úkol najít 5 rozdílů mezi CoD1 a CoD2 těžce byste vyhořeli. Krom mírně lepší grafiky a asi nového nejvýraznějšího nového prostředí (severní Afrika) je vše při starém. Dobře nebo špatně? Mě to ve dvojce ještě ani moc nevadí...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.