Bus Simulator 16
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1002867
120
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Vyhraj závod s časem... Staň se řidičem autobusu.
  Ve hře Bus Simulator 16 na tebe čeká šest realistických městských autobusů, včetně dvou vozů Lion’s City v licenci MAN, a obrovský volně přístupný svět. Můžeš vozit cestující do jejich cílových stanic v pěti autentických čtvrtí a musíš to stihnout včas. Užij si jízdu v dvoudveřovém, třídveřovém nebo kloubovém autobusu v husté dopravě během špičky, sleduj vozy záchranářů a objížděj uzavírky. Ale dávej pozor, aby ses nedostal do potíží, nebo abys neporušil pravidla silničního provozu!
  Budeš také muset udržovat pořádek v autobuse, například uklidňovat netrpělivé cestující, opravovat zaseklé dveře, prodávat jízdenky a v případě potřeby vysouvat rampu pro vozíčkáře. Občas se budeš muset opravdu otáčet, abys dodržel jízdní řád. Jen tak si můžeš ve městě vybudovat dobrou reputaci, získávat si důvěru cestujících a hlavně vydělávat peníze! Čím lepší budeš mít reputaci, tím zajímavější zakázky dostaneš. Budeš si také moci zakoupit víc autobusů. Odemykej postupně čtvrtě města, pečlivě navrhuj linky a obsazuj je svými zaměstnanci, které si můžeš najímat na pracovní burze.
  S rostoucími úspěchy budeš moci získávat další a další reklamní polepy na autobusy, které ti mohou vydělat peníze navíc. Pokud se ti tvé autobusy budou zdát nudné, můžeš je přemalovat a ozdobit celou řadou barev a dekorací a zajistit tak svým cestujícím, že jejich jízda bude co možná nejpříjemnější.
  Bojíš se, že je řidič autobusu osamělé povolání? Ne v Bus Simulator 16! Pozvi do hry přátele díky režimu multiplayeru a nech je jezdit na svých linkách. Vydělané peníze můžeš použít na rozšíření sdílené společnosti a zvýšit tak kvalitu veřejné dopravy ve svém městě.
  Chceš řídit ještě více autobusů a upravit si Sunny Springs podle svých představ? Není nic jednoduššího! Zkrátka si uprav město k obrazu svému. Hru Bus Simulator 16 lze modovat a pomocí programů, jakými jsou Blender a Gimp, si můžeš upravit vzhled stávajících autobusů podle svého, nebo zapojit vlastní autobusy či stavby.
  Možnosti:
  6 realistických autobusů: dvoudveřové, třídveřové nebo kloubové autobusy
  2 autobusy MAN Lion’s City
  Obrovské volně dostupné město s 5 autentickými čtvrtěmi, které lze postupně odemykat
  Navrhuj vlastní linky a jezdi po nich
  Město oživuje spousta chodců a aut s různým chováním
  Celá řada nestandardních situací (špička, uzavírky, demonstrace, vozy záchranářů)
  Tvoji neustálou pozornost si budou vyžadovat i jiné nečekané situace, například zaseklé dveře nebo zvláštní požadavky cestujících
  Řiď se pravidly silničního provozu a drž se jízdního řádu. Díky tomu budeš moci odemykat nové autobusy, čtvrti i mise
  Veď společnost, najímej řidiče s různými vlastnostmi a dovednostmi, optimalizuj linky, maximalizuj zisk
  Pozvi do společnosti přátele díky režimu multiplayeru
  Upravuj si autobusy pomocí různých barev a dekorací
  Modování: Upravuj si autobusy a město tak, aby odpovídalo tvým představám, vytvářej nové autobusy a zapojuj je do hry
  Hra podporuje oblíbené volanty a gamepady
  S anglickým dabingem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Bus Simulator 16? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!