Borderlands 3 Deluxe Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007460
483
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Borderlands 3 Deluxe Edition obsahuje: základní hru Season Pass: 4 příběhová DLC obsahující nové příběhy, mise a úkoly Butt Stallion weapon skin, weapon trinket, a grenade mod Retro Cosmetic Pack Neon Cosmetic Pack Gearbox Cosmetic Pack Toy Box Weapons Pacl Equippable XP & Loot Drop Boost Mods
  Hra Borderlands 3 je originální střílečka s nepřehlédnutelným grafickým stylem, ve kterém vás čeká úplně nové dobrodružství naplněné chaosem. Jako jeden ze čtvečice nových Vault Hunters si budete muset prorazit cestu skrze nové světy a nepřátele. V Borderlands 3 můžete hrát buď sami na vlastní pěst nebo online se svými přáteli, setkávat se s šílenými nepřáteli. Při hře sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou. Hra Borderlands 3, stejně jako předchozí díly pochází z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Dále se můžete těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět (v porovnání s Burderlands 1 a 2), posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.
  Hlavní rysy Borderlands 3:
  Akční střílečka z legendární herní série Borderlands s novým dobrodružstvím.
  Budete jedním ze 4 nových Vault Hunters, každý s jiným propracovanými stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.
  Čeká vás náročná cesta skrze nové světy a nepřátele.
  Hrát můžete buď sami na vlastní pěst nebo po síti se svými přáteli.
  Ale také se setkávat s šílenými nepřáteli.
  Při tom sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou.
  Borderlans 3, to je vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epičtí nepřátele, intenzivní zápasy vozidel a nepřeberné množství zbraní.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Borderlands 3 Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!