Borderlands 3: Bounty of Blood (PC) Epic
Digital

Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreKód produktu: 8129117
  • Vítejte na Gehenně, brutální pohraniční planetě na okraji vesmíru. Dorazili jste do skromného města Vestige v naději, že si zde vyzvednete odměnu za Devil Riders, násilný gang žoldáků, kteří jezdí na šelmách. Zde se podařilo přežít jen těm nejhouževnatějším lidem – třeba Rose, drsné válečnici, která se umí ohánět s katanou stejně jako s pistolí, a Juno, drsnému rváči, kterému většina místních říká The Hatchet.

    Abyste ulovili Devil Riders, budete se muset naučit nové triky, které vám pomohou přežít na Gehenně. Domorodé rostliny a experimenty záhadné firmy otevírají nové možnosti pro boj i průzkum: poštvěte nepřátele proti jim samým díky Traitorweedu, odteleportujte se na vzdálená místa pomocí Telezapperu a to není vše. Nové nastavitelné vznášedlo Jetbeast funguje jako váš věrný oř. Mezitím záhadný vypravěč prozrazuje podrobnosti o vašem frajerském hrdinství.

    Popadněte svou šestiranku – nebo jiné fešné zbraně, které vy Vault Hunteři dneska používáte – a dostaňte ty proklaté Devil Riders pod zem.

    Tento obsah vyžaduje Borderlands 3 a je součástí Season Passu.

    Co je nového:

    Setkejte se s řadou drsných postav v pohádkovém příběhu od neviděného vypravěče Objevte otevřené pláně Gehenny na novém, těžce ozbrojeném vozidlu Jetbeast, s nastavitelnými součástmi, díky kterým si ho budete moct přizpůsobit Používejte prostředí ve svůj prospěch v boji i při průzkumu, neboť díky novým interaktivním předmětům se můžete vznést do vzduchu, přivolat na soupeře spršku šrapnelů a to není vše Pomozte obnovit město Vestige, kde má každý váš úspěch dlouhodobý dopad na živobytí místních a městské pamětihodnosti Vrhněte se na dodatečné Crew Challenges, jako je třeba hledání pokladu či získávání odměn za šelmy a bandity Sbírejte novou legendární kořist a kosmetické předměty, které vyrvete z mrtvých rukou drsných členů gangů a divokých tvorů

    © 2020 IPerion, LLC. Vydává a distribuuje 2K. Gearbox a Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované obchodní známky, použité se svolením Gearbox Software, LLC. 2K a logo 2K jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. 

    Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

  • Recenze (0)

    Koupili jste si Borderlands 3: Bounty of Blood (PC) Epic? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu