Biggest Creators Of Empires Collection
PC

Štítky: Budovatelské
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11323
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Jedinečný komplet šesti strategických her. Balení hry obsahuje : Zeus : Master of Olympus a jeho datadisk Poseidon, Caesar 3, Pharaoh a datadisk Cleopatra, a Emperor: Rise Of Middle Kingdom.

  Zeus : Master of Olympus

  Slavná City-Building série strategických her, mezi něž patří takové skvělé tituly jako Caesar III či Pharaoh, se brzy dočkala dalšího přírůstku v podobě hry Zeus: Master of Olympus. Tentokrát se tedy podíváte do starověkého Řecka, kde vás kromě budovaných slavných měst jako Sparta či Athény čeká i spolupráce s bájnými hrdiny či se samotnými olympskými bohy.

  Pharaoh

  Hleď, největší civilizace všech dob čeká na tvé příkazy!
  Ponoř se do světa starověkého Egypta Velkých pyramid a z malých vesnic stvoř vzkvétající metropole. Ovládni všechny stránky exotické egyptské kultury, od náboženství až po obchod se vzdálenými městy.
  Rozviň zemědělství v údolí Nilu a objev nesmírně důležitou úlohu této řeky, kterou se svými nepředvídatelnýmizáplavami hraje v životě Egypťanů. Kámen po kameni postav sfingy a Velké pyramidy jako obří památníky své velikosti a zbuduj tak nádherné město, které bude obdivovat celý starověký svět. Proveď svou dynastii jednotlivými královstvími Egypta, abys dosáhl nejvyššího cíle - stal se Faraonem z královské krve. Nil je nevypočitatelný přítel. Buď ostražitý, aby ses vyhnul ničivým následkům záplav a následnému hladomoru. Braň své město před dalšími starověkými kulturami, jakými jsou Canaanité nebo Hittité. Bojuj na souši i na vodě s pomocí válečných lodí. Nezapomeň být v kontaktu se svými poddanými. Písaři, učenci, kněží, balzamovači a jiní poddaní tě budou informovat, jak moudře panuješ.

  Caesar III

  Jako provinční vládce pověřený šířením slávy Říma máte jasný úkol: stavět města, podporovat obchod a průmysl, ale hlavně - získávat peníze. Jak toho docílíte, je jen a jen na vás. Získejte bohatství a moc, pobijte Barbary a zažeňte nájezdníky, nebo se zaměřte na stavbu dalšího Věčného Města. Neuspějete a skončíte jako potrava pro lvy. Prokažte svou sílu ducha a možná budete jednou prohlášen Caesarem.

  Emperor: Rise Of Middle Kingdom:

  Začněte s kouskem půdy u Yang-tze a skončete s nejmocnější říší na Zemi. Pomáhejte svým lidem prosperovat. Objevujte nové technologie. Určujte daně, řiďte obchod, budujte obrovské armády. Přepadejte okolní města a podrobte si je. Dekorujte. Máte vše, co je potřeba ke stavbě Velké zdi? A co takhle vyznamenat své předky? Připojte se se svým městem on-line a zjistěte, jestli jste opravdu nejlepší na světě. Váš trůn čeká !
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)