Bezdrátová sluchátka s mikrofonem pro Xbox
XBOX

Hrajte s vysokou hlasitostí a čistotou pomocí bezdrátových sluchátek s mikrofonem pro Xbox kompatibilních s konzolemi Xbox Series X|S, Xbox One, počítači s Windows 10 a mobilními zařízeními s Bluetooth.

Štítky: Headset, Příslušenství, Sluchátka
Kód produktu: 36233
Kompatibilita: Xbox X|S, Xbox One a zařízení s Windows 10, mobilní zařízení s Bluetooth
Materiály: čelenka s vnitřním ocelovým páskem a pěnovým polstrováním, náušníky s oválným designem s polyuretanovou kůží a pěnovým polstrováním
Velikost reproduktoru: 40 mm
Impedance reproduktoru: 32 ohmů
Rozsah reproduktoru: 20 Hz - 20 kHz
Baterie/nabíjení: Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie s výdrží až 15 hodin na jedno nabití. 30 minut nabíjení zajistí přibližně 4 hodiny výdrže baterie a úplné dobití baterie trvá přibližně 3 hodiny, když se sluchátka s mikrofonem nepoužívají
Prostorový zvuk: Podporuje technologie prostorového zvuku jako Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone:X na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One
Hmotnost: 312 g

Použití Windows 10 vyžaduje Bluetooth 4.2+, bezdrátový adaptér pro Xbox nebo kompatibilní USB-C kabel. Vše se prodává samostatně.
1 999 2 599 Kč

Sleva platí do 30. 10. 2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE

  - bezdrátová sluchátka s mikrofonem pro Xbox
  - nabíjecí kabel USB-C (délka 35 cm)


  NEJLEPŠÍ VÝKON V DANÉ TŘÍDĚ

  Vyzkoušejte si špičkový zvuk s nízkou prodlevou, 100% bezdrátové připojení ke konzoli Xbox bez potřeby adaptéru nebo základní stanice. Podporuje technologie prostorového zvuku, včetně Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone:X pro dosažení realismu a přesnosti zvuku, který vás plně obklopí.

  POHODLNÉ A INTUITIVNÍ
  Hrajte hodiny v pohodlí s velmi jemnými náušníky, odlehčenou konstrukcí a na míru přizpůsobitelným nastavením. Otočné číselníky na náušnících nových bezdrátových sluchátek s mikrofonem pro Xbox zajišťují intuitivní způsob, jak měnit hlasitost a rovnováhu hraní/chatu. Proveďte změnu nastavení a rychle se vraťte zpět do hry. Plně nastavitelný mikrofon se v případě nepoužívání odklopí pryč.

  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem pro Xbox
  KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ AUDIO
  Izolace hlasu zaměří mikrofon na váš hlas ke snížení šumu na pozadí. A když nehovoříte, funkce automatického ztišení automaticky ztiší váš mikrofon, aby zachovala komunikační kanály čisté, přičemž tlačítko ručního ztišení vám poskytuje možnost ochrany soukromí, když ho potřebujete.

  PŘIZPŮSOBENO PRO VÁS
  Aplikaci Xbox Accessories používejte k jemnému doladění ovládání zvuku, včetně nastavení ekvalizéru, zesílení basů, citlivosti automatického ztišení a úrovní sledování mikrofonu. Párujte přímo do vaší konzole pomocí bezdrátové komunikace Xbox bez potřeby adaptéru, kabelu nebo základní stanice a připojte své mobilní zařízení s Bluetooth k poslechu hudby nebo chatu na cestách.

  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem pro Xbox
  NEUSTÁLÁ KOMUNIKACE
  Ať už koordinujete dosažení cíle u kooperativních soutěží nebo vyrážíte do online soutěží, potřebujete sluchátka s mikrofonem, která vydrží i ty nejnáročnější herní akce. Užijte si výdrž baterie až 15 hodin s vestavěnou, dobíjecí baterií.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Bezdrátová sluchátka s mikrofonem pro Xbox? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!