Beyond Two Souls
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007735
208
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • ZAŽIJTE POZORUHODNÝ ŽIVOT: JEDEN ŽIVOT, DVĚ DUŠE
  Jedinečný psychologický akční thriller, v němž zazáří přední hollywoodské hvězdy jako Elliot Page a Willem Dafoe, Beyond: Two Souls™[/b] vás zavede na vzrušující cestu kolem světa, při níž zažijete pozoruhodný život Jodie Holmesové. Jodie, která se narodila ve spojení se záhadnou bytostí s neuvěřitelnými schopnostmi, je jiná než ostatní. Vaše jednání určí osud Jodie, která na cestě, na níž objevuje pravdu o tom, kým skutečně je, čelí neobyčejným výzvám, nebezpečí a zničující ztrátě. Vytvořte si skrze své volby a akce příběh nabitý akcemi – život dívky narozené se spojením s nadpřirozenou bytostí zvanou Aiden. Abyste pochopili, co se skutečně skrývá pod povrchem, budete hrát jako Jodie a Aiden a společně budete čelit velkým fyzickým a psychologickým výzvám.
  ZAHRAJTE SI PŘÍBĚH TAK, JAK SAMI CHCETE
  Filmový nebo chronologický sled? Zvolte si způsob, jakým chcete příběh prožít. Dokonce si můžete zahrát v lokálním kooperativním režimu se dvěma ovladači pro každého hráče – jeden z vás bude hrát jako Jodie a druhý hrát jako Aiden. Zahrajte si hru tak, jak sami chcete.
  PLNĚ OPTIMALIZOVOVÁNO PRO PC
  Beyond: Two Souls vám pro PC přinášíme s úžasnými vizuálními prvky, včetně 4K rozlišení, kompatibility s širokoúhlým monitorem 21:9 a snímkové frekvence 60 fps.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Beyond Two Souls? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!