Beast Quest
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005800
108
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Vydej se na epické akční dobrodružství a zachraň království Avantia z ruin. Na základě populárních fantasy novel přichází Beast Quest poprvé na Steam, s bohatým, rozvíjejícím se příběhem, pestrým prostředím a bezpočtem působivých výzev.
  Výpravná epická cesta. Prozkoumej úchvatná prostředí na své cestě zachránit divoká zvířata, která jsou pod vlivem temných čar kouzelníka Malvela. Akční souboje. Bojuj s nebezpečnými tvory a postav se čelem k obřím divokým zvířatům ve velkých soubojích s použitím rychlých manévrů k vyhýbání se, blokování a útoku na nepřátele. Rozsáhlé upgrady. Upgraduj zdraví, útoky a obranu pomocí svého stromu dovedností a vybav se doplňky k podtržení vlastností tvého hrdiny. Země pokladů. Prozkoumej zasněžené vrcholky a tajemné lesy, hledej pradávné artefakty a ztracený poklad.  Stovky výzev. Vydej se na své cestě na řadu vedlejších misí, které odhalí mnoho ukrytých tajemství království Avantia.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Beast Quest? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!