Banishers: Ghosts of New Eden
PS5

Nová hra studia DON'T NOD nás zavede do Severní Ameriky a přinutí nás dělat smysluplná, ale nejednoznačná rozhodnutí ovlivňující herní svět a všechny postavy.

New Eden, 1695. Antea Duarteová a Red mac Raith jsou milenci a Banisherové, lovci duchů, kteří přísahali, že budou chránit živé před hrozbou přetrvávajících duchů a přízraků. Po katastrofální poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky dvojice zoufale hledá způsob, jak Anteu z jejího nového údělu vysvobodit.
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Příběhové, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51741
1 249 1 399 Kč

Sleva platí do 31. 3. 2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 25 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
Hra také dostupná pro:  XSX

Dárek k objednávce


 • MRTVÍ I ŽIVÍ

  Ponořte se do krásného, intimního a silného příběhu dvou osudových milenců. V roli Banishera vstupte do života komunit Nového Edenu a řešte strašidelné případy v mystickém, na pověsti bohatém světě, který je sužován nadpřirozenými bytostmi a dávnými tajemstvími. Použijte svůj důvtip nebo zkombinujte Anteiny duchovní síly a Redův arzenál, abyste porazili a vyhnali duše sužující živé.
  Banishers: Ghosts of New Eden
  VAŠE ROZHODNUTÍ
  Na vaší cestě budou ležet náročná rozhodnutí, která dramaticky ovlivní váš příběh i osud obyvatel Nového Edenu - ať už jde o živé lidi, nebo bloudící duše. Jak moc se vzdáte svého slibu lovce duchů kvůli své milence, která se stala jednou z takových duší? Charakteristické pro renomované studio DON'T NOD JSOU smysluplná a morálně nejednoznačná rozhodnutí, která ovlivní příběh, svět a osud všech postav, ať už mrtvých, nebo živých.
  DON'T NOD
  MYSTICKÉ POVĚSTI
  Hrajte za Anteu i Reda a bojujte s nadpřirozenými silami pomocí magie, zbraní a duchovních sil. Odemkněte si nové vybavení a schopnosti, abyste mohli naplno rozvinout sílu banisherů Odhalte prastará tajemství a skryté záhady mystického, na pověsti bohatého světa.
  focus home entertainment
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Banishers: Ghosts of New Eden? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!