American Fugitive
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005734
76
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • American Fugitive to je moderní sandboxová akce inspirována klasickou GTA, tedy jedná se o hru pro jednoho hráče v otevřeném 3D světě s izometrickým zobrazením. Hra byla vytvořena ve studiu Fallen Tree Games, které založili dva programátoři, spolutvůrci takových hitů jako jsou TimeSplitters, Crysis, Black a Goldeneye 007: Reloaded.
  Vítejte v Redrock County - ospalém, americkém městečku, ve kterém vzkvétají zločinecké aktivity.


  Vaší postavou se stane Will Riley. Jistě, má toho hodně na svědomí, ale není to vrah. Přesto jste byli odsouzeni za chladnokrevnou vraždu vlastního otce. Nakonec žal a touha po pomstě zvítězí. Utečete z vězení a začnete hledat skutečného vraha.
  Jakmile budete venku, musíte splynout s obyvateli města. Spojte se s kriminálním podsvětím a buďte o krok napřed před policií, která vás honí.
  American Fugitive, akční dobrodružství z konce osmdesátých let odehrávající se na „Hlubokém jihu“ Spojených států, je poctou klasickým filmům a hrám.
  Skutečný závod s časem, ve kterém spravedlnost stojí proti zákonům.
   
   
  KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
  Klasická akční hra v moderním pojetí: Objevte znovu radost spojenou se shlížením shora na masakry, tentokrát v ohromující 3D grafice a zničitelným prostředím, dramatickým příběhem a epickým chaosem automobilových honiček. Dospělá akční hra založená na originálním příběhu: Sledujte příběh plný tajemství, podvodů a korupce, bohatý na zvraty a pestré postavy stojící na obou stranách zákona. Ohromující otevčený svět: Prozkoumávejte Redrock County pěšky nebo autem a a vychutnávejte si krásné venkovské scenérie USA v 80. letech. Dráha zločince: Rabujte domy, ukradněte auta, vyzbrojte se po zuby. Hlavně se nenechte chytit! Staňte se mistrem volantu: Sešlápněte plyn a otestujte své schopnosti v časových výzvách a kaskadérských skocích, které čekají na vás v různých zakoutích mapy. Na výběr máte více než dostatek vozidel. Bohatství aktivit: Ať už vykonáváte práci pro zločinecké podsvětí, hledáte ukryté skrýše, vylupujete domy a obchody nebo kradete umělecká díla, zůstaňte ostražití. Zkorumpovaní policisti se nezastaví před ničím, aby vás dostali zpátky za mříže!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si American Fugitive? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!