2in1 Pack - Golem + Hostile Waters
PC

Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10271
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hostile Waters

  15. června 2012 - Mír...tolik očekáváné slovo po desetiletích války, ničení a destrukce. Dnešním dnem začíná lidstvu nová éra prosperity, kdy se již nikdo nebude muset bát o svůj život, den, kdy se nanotechnologie začne používat ku prospěchu celého lidstva. Budují se nové obytné a průmyslové komplexy, konečně jsou zbraně přetaveny v radlice a pluhy.
  28.11.2032 - Po dvaceti letech prosperity a míru na světě se na pacifických ostrovech začaly ztrácet lodě a co víc, ztratili se tři přední vědci, kteří vedli výzkum v oblasti nanotechnologie. K vyšetření případu byla vyslána speciální skupina, která se však nikdy nevrátila. A proto se Světová rada rozhodla vyzvednout z hlubin oceánu nejničivější zbraň všech dob - Antaeus, křižník s nanotechnologickými zbraněmi a VY jste byl jmenován kapitánem. Boj může začít.
  Hostile Waters je realtime strategie se strhující, fantastickou atmosférou a s příběhem, který napsal jeden z nejuznávanějších britských spisovatelů sci-fi Warren Ellis. Díky nanotechnologii budujete z recyklovaného kovu svou armádu, jejichž posádku tvoří dávno mrtvá elita vojenských specialitů. Své jednotky můžete ovládat buď přímo, nebo použít jedinečný strategický systém pro určování úkolů jednotlivých jednotek. Kombinujete pozemní a letecké jednotky k dosažení svého cíle - zničení agresivního, mutanty podporovaného protivníka. Hra je v češtině.

  Golem - Vodní svět

  Realtimová/tahová strategie z blízké budoucnosti, kdy naši planetu zasáhne roj meteoritů a po katastrofě lidé, kteří přežijí, zmutují. Zajímavý příběh, neobvyklé ovládání na které se dá rychle zvyknout a možnost hrát hru jako tahovou nebo realtimovou strategii - to jsou vlastnosti, které zaujmou začínající i pokročilé hráče strategií.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)