2084
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005750
274
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Hra s předběžným přístupem: získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.
  Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje. 
  Píše se rok 2084 ... objevujte ho z úplně nové, fantastické perspektivy. 2084 je dynamickou FPS hrou, ve které se objevuje hackovací mechanika. Bojujte proti hordám nepřátel, získejte výhodu na bitevním poli, hackujte jejich vědomí a nechte se unést vzrušujícím příběhem, který se odehrává v ponurém cyberpunkovém světě.
  Klíčové vlastnosti:
  Akcí nabité FPS s hackerskou mechanikou Bojujte s hordami nepřátel a čelte sérii bossů. Objevte nejlepší strategii pro každou bitvu hackováním prvků životního prostředí a samotných nepřátel.
   
  Dva herní módy: Příběhový a Nekonečný Zahrajte si intenzivní minikampaň pro jednoho hráče a zjistěte, jak to zvládnete, když se simulace Nano-Phage vymkne kontrole, nebo otestujete své dovednosti v nemilosrdném, nikdy nekončícím režimu.
   
  Kyberpunkové prostředí Objevte temný, dystopický svět, ve kterém jsou drogy, virtuální realita a nervové implantáty samozřejmostí.
  Vývoj pod taktovkou komunity Hra 2084 byla vytvořena v rámci interního 72hodinového herního jamu. Líbilo se nám, co jsme vytvořili, takže jsme si mysleli, že by se to mohlo líbit i vám. Máme toho ještě hodně pro následující týdny a chtěli bychom, abyste nás na této cestě doprovázeli.
   
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si 2084? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!