15x Hearthstone Journey to Un'Goro
Digital

Aktivace: Battle.NetBattle.NetŠtítky: Předplacená karta, Online karty
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003854
681
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 15 karetních balíčků Sady Journey to Un'Goro v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší.
  Nová expanze Journey to Un'Goro pro populární karetní hru Hearthstone přinese 135 nových karet a oficiálně započne Rok mamuta!
  Rozšíření nás zavede do, pro hráče Wolrd of Warcraft, starého a známého kráteru a okolní džungle, tedy se hráči musí připravit na dinosaury a také zavedení nové typu miniona – Elemental, toto označení dostanou i již stávající karty z kolekce, jako například Ragnaros ve svých obou verzích!
  Další novinkou je abilita minionů zvaná "Adapt", která podobně jako discover vám nabídne výběr ze 3 náhodně vybraných "adapt" vylepšení, kterých se bude nyní ve hře vyskytovat rovnou 10.
  Ve hře se objeví také zcela nová mechanika karet typu "Quest", která se může postarat o nové archetypy balíčků, kdy automaticky dostanete questovou kartu do startovací ruky a pokud splníte všechny jejich požadavky, spustí se efekt daného questu.
  Zakoupením získáte 20€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si 15x Hearthstone Journey to Un'Goro? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!